Gera žinia dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų galimo įrengimo bendrijoje,

2024-03-05 gautas pranešimas, kad Kretingos vandenys ruošia paraišką finansavimui ir  planuoja pagal 2022-2030 m plėtros programą vykdyti projektą „ Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstravimas Kretingos rajono savivaldybėje“, į kurį numato įtraukti ir centralizuoto vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklo statybą SB „Akmena“ teritorijoje.

Todėl, iki 2024-03-25 yra vykdoma apklausa, siekiant išsiaiškinti ar paklojus tinklus prie jų prisijungs bendrijos gyventojai. Po apklausos, jeigu bus gauta dauguma SB „Akmena“ sklypų savininkų pasirašytų įsipareigojimų prisijungti prie naujų tinklų, Kretingos vandenys ir Savivaldybė svarstys apie tinklų statybos projekto įgyvendinimą SB „Akmena“ teritorijoje.

Numatoma, kad įsipareigojimus pasirašiusiems savininkams tinklai iki jų sklypo ribos bus atvedami nemokamai, o nuo sklypo ribos iki namo savininkai turės tinklus įsivesti savo lėšomis.

Atkreipkite dėmesį, kad įsipareigojimą pasirašantys savininkai privalės per 1 metus nuo tinklų statybos užbaigimo prisijungti savo namo nuotekas ir vandentiekį prie naujai pastatytų tinklų. Jeigu to nepadarys jiems numatyta 1000 eurų bauda už netesybas.

Jūsų patogumui įsipareigojimus galėsite užpildyti arba atnešti ir į mokesčių kioskelį. Priimsime kovo 9, 16 ir 23 dienomis nuo 16.00 iki 18.00 val.

Įsipareigojimus gali pildyti tik sklypų savininkai arba jų įgalioti asmenys, kurių sklypuose yra statiniai pritaikyti gyvenimui bei vandentiekio ir nuotekų pajungimui.

Daugiau informacijos tel. +37062872837

Kretingos vandenys pranešimas      Sutikimas / Įsipareigojimas prisijungti prie tinklų